0850 749 96 99

 

Kapsama Alanı:

DÜNYA

 

Teknoloji ve iletişim başta olmak üzere hemen her alanda sınırların kalktığı Dünyamızda, insanların yer ve zaman sınırlaması olmadan bilgiye ulaşma ihtiyacı da dogal bir gereksinim haline gelmiştir. Misyon ve vizyonunu bu felsefe üzerine kuran Mobilkom, 1998'den günümüze, uydu iletişim teknolojisi ile komünikasyon imkânı sağlamaktadır. Mobilkom, kara ve deniz; yer veya bölge ayırt etmeksizin en uygun iletişim çözümleri ile dünyanın her yerinde sizleri ulaşılabilir kılmaktadır. Inmarsat ve Iridium'un tam yetkili çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren Mobilkom, tüm firmalara en gelişmiş uydu iletişim çözümlerini en avantajlı maliyetlerle sunmaya devam ediyor.

 

Mobilkom, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından verilmiş GMPCS ve UHH Ulusal Ruhsatı ile uluslararası iletişim trafiği taşıma yetkisine sahip, Mobil Uydu İletişim İşletmecisidir. Mobilkom, hızla gelişen uydu komünikasyon sektöründe uydu iletişim hizmetleri ve çözümleri sağlamak için 1998 yılında kurulmuş bir şirkettir.
Mobilkom'un sağladığı hizmetler arasında, mobil veri, faks, görüntülü iletişim ve ses hizmetlerinin yanı sıra, kara ve deniz taşımacılığı yapan şirketlerin filolarını takip edebilmelerini ve araçları ile dünya üzerinde her yerde en gelişmiş uydu teknolojisini kullanarak mesaj gönderip almalarını sağlayan uydu takip hizmetleri yer almaktadır. Mobilkom, kurulduğu günden bu yana, en kaliteli ve gelişmiş uydu iletişim hizmetlerini sunabilmek için dünya komünikasyon şirketleri ile stratejik anlaşmalar gerçekleştirmiştir. 1998 senesinde Inmarsat ve Iridium yetkili Servis Sağlayıcısı haline gelen Mobilkom, Inmarsat Solutions, Network Innovations, Marlink, Navarino, OneNet gibi büyük komünikasyon şirketlerinin de Türkiye'deki iş ortağı haline gelmiştir. Anahtar teslim iletişim çözümleri sunmayı kendine ilke edinen Mobilkom, en gelişmiş uydu iletişim cihazlarını da satabilmek ve destekleyebilmek için Hollanda, Norveç, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkede bulunan üretici firma ile satış ve bakım anlaşması gerçekleştirmiştir. Mobilkom şu anda Inmarsat ve Iridium yanı sıra Sailor, Beam Communications, Seatel , Intellian, Skywave Mobile ve PoleStar gibi üreticilerin ürün ve hizmetlerini Türkiye'de sunmakta ve desteklemektedir. Mobilkom, 21. yüzyılın komünikasyon ihtiyaçlarını, hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden, en verimli çözümü, en düşük maliyette sunmaktadır.

 

 

İletişim Hizmetleri

 

 

Iridium ve Inmarsat'ın aktivasyon ve faturalama merkezi olarak faaliyet gösteren Mobilkom, her türlü Inmarsat ve Iridium hizmetinin aktivasyon, servise alınması ve faturalaması için komple çözümü en uygun fiyatlar ile tek elden sunabiliyor.

 

Mobil Uydu
İletişim Hizmetleri
 

Her ne kadar gelişen iletişim teknolojileri karadaki iletişimin, küresel ve kesintisiz bir noktaya ulaştığını hissettirse de, gerek bu teknolojilerin kapsama problemleri gerekse altyapı bağımlılıkları iletişimin kesintisiz olmasını mümkün kılmıyor. Mobilkom uydu iletişim çözümleri dünyanın her yerinde ve her şartta sizlere kesintisiz ve yüksek kalitede, ihtiyacınıza özel iletişim imkânı sunuyor. İhtiyacınız sadece ses iletişimi ya da çok yüksek hızlarda veri iletişimi de olsa size uygun bir çözüm oluşturmamız mümkün.